PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Mersinliler İlk İftarda Ümraniye Nikâh Sarayı’nda Bir Araya Geldi Mersinliler İlk İftarda Ümraniye Nikâh Sarayı'nda Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi Ramazan boyunca her akşam farklı bir ilin hemşehrilerini buluşturacağı iftar programlarının ilk gününde Mersin İş Adamları Yöneticileri Sanatçıları ve Akademisyenleri Derneği (MİYSAD) hemşerilerini iftar sofrasında bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi Ramazan boyunca her akşam farklı bir ilin hemşehrilerini buluşturacağı iftar programlarının ilk gününde Mersin İş Adamları Yöneticileri Sanatçıları ve Akademisyenleri Derneği (MİYSAD) hemşerilerini iftar sofrasında bir araya getirdi.

Ramazan etkinlikleriyle binlerce Ümraniyeliyi bir araya getiren Ümraniye Belediyesi, bu yıl da Belediye Nikâh Sarayı’nda hemşehri derneklerini iftar sofralarında buluşturuyor. Ramazan’ın ilk günü, Mersin İş Adamları Yöneticileri Sanatçıları ve Akademisyenleri Derneği ile Mersinli hemşehriler ağırlandı. İftar yemeğine Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, MİYSAD Dernek Başkanı Mehmet Mazak, dernek üyeleri ve Ümraniyeli Mersinliler katıldı. İftar programı Kur’an tilaveti’nin ardından ezan-ı şerif’in okumasıyla devam etti.

İftardan sonra açılış konuşmasını gerçekleştiren MİYSAD Dernek Başkanı Mehmet Mazak; “Aile sıcaklığını hissedeceğimiz bu iftar yemeğinde bizi yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olan Sayın Hasan Can Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan yaptığı konuşmada, “Sizlerle bir arada olduğum için mutluluk duyuyorum. Çünkü siz Mersinli hemşehrilerimizle bir arada olmak çok güzel. Herkese katılımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Şimdiden Ramazan Bayramınız mübarek olsun” dedi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu selamlama konuşması yaparak, “Değerli Mersinli hemşehrilerimizle bir araya gelmemize vesile olan Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’den Allah razı olsun” dedi.

Daha sonra söz alan Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, tüm misafirlere geldikleri için teşekkür ederek, “Şimdiden Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

 Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan, programda emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Sizlerle bir arada olmak çok güzel. Önümüzdeki yıl da görüşmek ümidiyle” diyerek konuşmasını noktaladı.

Programın sonunda Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Mersinliler Dernek Başkanı Mehmet Mazak ve üyelerini Ümraniye Meydanı’nda bulunan derneğe ait stantta ağırladı.

Tarih : 16 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari