PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Marmara Belediyeler Birliği 2018 Yılı İkinci Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı  Marmara Belediyeler Birliği 2018 Yılı İkinci Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı
Balıkesir’de düzenlenen Marmara Belediyeler Birliği 2018 Yılı İkinci Olağan Meclis Toplantısı, Başkan Hasan Can’ın Divan Başkanlığı'nda gerçekleşti.

Balıkesir’de düzenlenen Marmara Belediyeler Birliği 2018 Yılı İkinci Olağan Meclis Toplantısı, Başkan Hasan Can’ın Divan Başkanlığı'nda gerçekleşti.

2018 Yılı İkinci Olağan Meclis Toplantısına Marmara Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile ilçe belediye başkanları ve çok sayıda birlik üyesi katıldı. İkinci Olağan Meclis Toplantısı saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Marmara Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu birer selamlama konuşması yaparak, toplantıya iştiraklerinden dolayı tüm misafirlere teşekkür ederek, toplantının ülke adına hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.

Marmara Belediyeler Birliği 2018 Yılı İkinci Olağan Meclis Toplantısı, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Tarih : 07 Ekim 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari