PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
“Kuaförler Buluşuyor” Toplantı Programı Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda Gerçekleşti  “Kuaförler Buluşuyor” Toplantı Programı Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı'nda Gerçekleşti
Ümraniye Belediyesinin himayesinde, İstanbul Kuaförler Odası tarafından düzenlenen “Kuaförler Buluşuyor” isimli toplantı programında ilçedeki kuaförler Ümraniye Nikâh Sarayı’nda ağırlandı.

Ümraniye Belediyesinin himayesinde, İstanbul Kuaförler Odası tarafından düzenlenen “Kuaförler Buluşuyor” isimli toplantı programında ilçedeki kuaförler Ümraniye Nikâh Sarayı’nda ağırlandı.

Ümraniye Nikâh Sarayı’nda düzenlenen programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, İstanbul Kuaförler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haydar Alkoç, İstanbul Kuaförler Platformu Kurucuları Toprak Şeker, Onur Alkoç, İstanbul Kuaförler Odası Eğitim Müdürü Muhittin Yüşan, İstanbul Kuaförler Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Karaca, Ali Fodul, Turgay Yavaş, Profosyonel Kuaförler Derneği Başkanı Başkanı Barış Özgen ve Ümraniyeli kuaförler katıldı.

İstanbul Kuaförler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haydar Alkoç, selamlama konuşması yaparak, kurulan kuaförler platformu hakkında bilgi verdi. Ardından İstanbul Kuaförler Odasının çalışmalarından bahseden Alkoç, programa ev sahipliği yapan Ümraniye Belediyesi’ne teşekkürlerini sundu.

Daha sonra İstanbul Kuaförler Platformu Kurucularından Onur Alkoç tarafından İstanbul Kuaförler Odasının çalışmaları sunum eşliğinde anlatıldı. Alkoç, “Doğup büyüdüğüm yer olan Ümraniye’ye yaptığı tüm hizmetlerinden dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İstanbul Kuaförler Odası Eğitim Müdürü Muhittin Yüşan, selamlama konuşmasının ardından eğitimlerle alakalı kısa bir konuşma yaptı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, kuaförlüğün zor bir sektör olduğunu söyleyerek, “Esnafımız ile sürekli diyalog içindeyiz” dedi.

Mustafa Küçükkapdan, “Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatında vatan ve milletin bekası için göğsünü siper ederek kahramanca şehit olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim askerlerimizin yardımcısı olsun” dedi. Ümraniye’nin çok güzel noktalara geldiğine vurgu yapan Küçükkapdan, Alemdağ Caddesinin yayalaştırma projesi sebebiyle trafiğe kapatıldığını, yapılacak olan nostaljik tramvay ile birlikte daha iyi bir estetik görünüme kavuşacağını söyleyerek, kuaförlere çalışmalarında kolaylıklar dileyerek konuşmasını bitirdi.

Protokol konuşmalarının ardından İstanbul Kuaförler Odasının çalışmaları sunum gösterisiyle devam etti.

 

Tarih : 30 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari