PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
KOSGEB Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Yapıldı KOSGEB Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Yapıldı
Ümraniye Belediyesi ile İŞKUR tarafından, Meslek Edindirme Kursları kapsamında gerçekleştirilen KOSGEB Girişimcilik Kursu’nun sertifika töreni Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

 

Ümraniye Belediyesi ile İŞKUR tarafından, Meslek Edindirme Kursları kapsamında gerçekleştirilen   KOSGEB Girişimcilik Kursu’nun sertifika töreni Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk’ün yanı sıra, KOSGEB temsilcileri, İŞKUR temsilcileri ile kurs öğretmenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, “Gençlerimiz geleceğin güzel Türkiyesi için hem yetişmiş kaliteli elemanlar, hem de gelecek adına umut vadediyorlar” dedi. Ayrıca kurs öğretmenlerine emeklerinden dolayı teşekkür etti. 15 Temmuz sürecine de değinen Türkân Öztürk, “Rabbim bizlere birliğimizi beraberliğimizi muhafaza etme hususunda sabır gayret ve sevda versin” dedi.

Program Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk ile İŞKUR ve KOSGEB öğretmenleri tarafından gençlere sertifikalarını vermesiyle son buldu.

Tarih : 09 Şubat 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari