PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Kızılay Ümraniye Şube Başkanı, Kurban Bağışlarıyla Alakalı Olarak Başkan Hasan Can’ı Ziyaret Etti Kızılay Ümraniye Şube Başkanı, Kurban Bağışlarıyla Alakalı Olarak Başkan Hasan Can'ı Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kızılay Ümraniye Şube Başkanı Ali Şentürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Tosun’u makamında ağırladı. Kurban Bayramı öncesinde kurban vekaletlerinin görüşüldüğü ziyarette, Başkan Hasan Can, kendisinin ve eşinin kurban vekaletini Kızılay Ümraniye Şubesi’ne verdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kızılay Ümraniye Şube Başkanı Ali Şentürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Tosun’u makamında ağırladı. Kurban Bayramı öncesinde kurban vekaletlerinin görüşüldüğü ziyarette Başkan Hasan Can, kendisinin ve eşinin kurban vekaletini Kızılay Ümraniye Şubesi’ne verdi.

Her bayram öncesi Kurban vekaletlerini kabul eden Kızılay’ın Ümraniye Şube Başkanı Ali Şentürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Tosun’la görüşen Başkan Hasan Can; kendisinin ve eşinin kurban vekaletini yurt dışında kesilmek üzere Kızılay Ümraniye Şubesi’ne verdi.

Tarih : 25 Ağustos 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari