PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kent Konseyi Meclis Üyeleri, Temsilciler ve Ümraniyelilerin katıldığı Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kent Konseyi Meclis Üyeleri, Temsilciler ve Ümraniyelilerin katıldığı Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

 Ümraniye Kent Konseyi, düzenlediği bir programla 2012 yılı Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kent Konseyi Başkanı Av. Remzi Çetinkaya, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK’lar, Temsilciler ve Ümraniyeliler katıldı. Bir gün öncesinde Kent konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri ve Başkan Hasan Can’ın katılımı ile yapılan istişare toplantısından sonra gerçekleştirilen genel kurul toplantısında, Ümraniye vizyonunu oluşturabilmek adına aynı platformda buluşmak için fikir alışverişleri yapıldı. Program öncesinde Ahmet Turan Şan eşliğinde Ümraniye Belediyesi Engelli Korosu bir konser verdi.

 Kent konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Remzi Çetinkaya açılış konuşmasında, Kent Konseyinin resmi dayanağından, üyelerinden ve kent konseyinin görevlerinden bahsetti.  Ümraniye Kent Konseyi Onursal Başkanı olarak bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da, çalışmalarından dolayı Kent Konseyi Yönetim Kurulunu tebrik etti. Konuşmasında “ Ümraniye’nin insanının ihtiyaç duyduğu, her fikrin müzakere edileceği, önerilerin getirileceği ve o öneriler ışığında Kent Konseyi Yöneticilerinin İstikamet bulacağı bir konseydir.” dedi. Vatandaşların Kent Konseyi aracılığıyla yerel yönetimlerde inisiyatif aldıklarına dikkat çeken Başkan Hasan Can, Ümraniye Kent Konseyi’nin 2012 yılını çok verimli bir şekilde kullanarak önemli çalışmalara imza attığını, 2013 yılının da ülkemize, milletimize ve memleketimize barış ve başarı getirmesini temenni etti. Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediyesi olarak konseyin çalışmalarına her zaman destek olduklarını da sözlerine ekledi.  


 

Tarih : 28 Aralık 2012
750 kez okundu
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari