PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Kent Konseyi Engelli Meclisi'nden Müftü Ercan Aksu'ya Ziyaret Kent Konseyi Engelli Meclisi'nden Müftü Ercan Aksu'ya Ziyaret
Ümraniye Kent Konseyi Engelli Meclisi, Ümraniye Müftüsü Ercan Aksu’yu makamında ziyaret etti...

Ümraniye Kent Konseyi Engelli Meclisi, Ümraniye Müftüsü Ercan Aksu’yu makamında ziyaret etti.

Ümraniye Kent Konseyi Engelliler Meclisi, engellilerin toplum hayatında aktif katılımcı olabilmelerinin sağlanması için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Meclis, Ümraniye İlçe Müftülüğüne bir ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Müftüsü Ercan Aksu’yla makamında görüşen Engelli Meclisi üyeleri yeni müftülük binası için Aksu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Kent Konseyi Engelli Meclisi’nin Ümraniye’deki engelli vatandaşlarla ilgili çalışmaları hakkında bilgi alan Ercan Aksu müftülük olarak bu konuda yaptıkları çalışmalardan da bahsetti. Ümraniye’de bulunan engelli vatandaşlarımızın ibadet alanlarında ve sosyal hayatta karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgi veren üyeler, Ümraniyeli vatandaşlarımızın engellilerle iletişim ve birlikte yaşama bilincinin artırılması adına bu konuya cuma hutbelerinde daha sık yer vermesiyle ilgili talebi müftü Aksu’ya iletti. Meclis üyelerinin değerlendirmelerini dinleyen Müftü Ercan Aksu, müftülük olarak bu konuda ihtiyaç duyulan adımları atacaklarını belirtti.

Tarih : 18 Şubat 2014
176 kez okundu
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari