PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Kıdemli Hemşeriler Meclisleri Yılın İlk Toplantılarını Yaptı Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Kıdemli Hemşeriler Meclisleri Yılın İlk Toplantılarını Yaptı
Ümraniye Belediyesi, Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Kıdemli Hemşeriler Meclisi 2013 yılının ilk toplantılarını gerçekleştirdi...

Ümraniye Belediyesi, Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Kıdemli Hemşeriler Meclisi 2013 yılının ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kent Konseyi Engelli Meclisi 2013 yılının ilk toplantısını Engelliler Kültür ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirirken, Kıdemli Hemşeriler Meclisi ise 2013 yılının ilk toplantısını Namık Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Serap Eşit Elveren’in katıldığı toplantılarda, Kent Konseyinin çalışma alanları ile ilgili meclis üyelerine bilgilendirme yapılarak, hayata geçebilecek faaliyetler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Engelliler Kültür ve Eğitim Merkezi’nde çok sayıda engelli meclisi üyesi ile gerçekleştirilen toplantıda, engelli vatandaşların sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri görüşüldü. Kent Konseyi Engelli Meclisi olarak yapabilecekleri faaliyetler hakkında da görüşmeler yapıldı.

Namık Kemal Kültür Merkezi’nde,  Kıdemli Hemşeriler Meclisi üyeleri ile yapılan toplantıya Kent Konseyi Başkanı Av.Remzi Çetinkaya da katıldı.  Yapılan toplantıda meclis üyeleri ile Ümraniye’nin ihtiyaçları tespit edilerek, giderilmesi gereken sorunlar hakkında istişarede bulunuldu.

Tarih : 18 Şubat 2013
826 kez okundu
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari