PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Mensupları Tantavi Sosyal Tesislerinde Ağırlandı İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Mensupları Tantavi Sosyal Tesislerinde Ağırlandı
Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Mensuplarını bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Mensuplarını bir araya getirdi.

Düzenlenen programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Başkanı Haydar Alkoç, Ümraniye Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Resul Taşçı, İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, belediye birim müdürleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Başkanı Haydar Alkoç, “Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Bey’e bize bu imkânları sağladığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan yaptığı konuşmada, “Kıymetli kuaför kardeşlerimiz, hepiniz Ümraniye’ye hoş geldiniz. Çok fazla bir araya gelme fırsatı olmuyor; ancak kahvaltı programı sayesinde bir araya geldik. Ümraniye Belediyesi olarak her zaman kuaförlerin yanındayız. Ekipçe buradayız, sizlerleyiz" dedi.

Ümraniye’ye 400’ün üzerinde kalıcı eser kazandırdıklarını söyleyerek konuşmasına devam eden Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye’nin değişiminden ve gelişiminden söz etti. Türkiye’nin ilk sürücüsüz metrosu olan Ümraniye-Üsküdar metrosu hakkında da bilgi veren Küçükkapdan, “Ümraniye, artık prestijine prestij katan bir ilçedir” dedi. Son olarak Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın selamını ileterek, kuaförlere bol kazançlar diledi.

Tarih : 08 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari