PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Gündem Sohbetleri Devam Ediyor Gündem Sohbetleri Devam Ediyor
Cemil Meriç Gençlik Kültür ve Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Gündem Sohbetleri programına Umut Öztürk, Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan konuk olarak katıldı

Cemil Meriç Gençlik Kültür ve Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Gündem Sohbetleri programına Umut Öztürk, Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan konuk olarak katıldı.

Ümraniye Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gündem Sohbetleri programları ilgiyle takip ediliyor. Alanında uzman olan isimlerin verdiği seminerler gençlere farklı bakış açıları kazandırıyor.

Cemil Meriç Gençlik Kültür ve Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Gündem Sohbetleri programının konukları Umut Öztürk, Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan oldu. “Hayatımız İletişim” adlı seminerde radyocu Umut Öztürk gençlere; hayata nasıl pozitif bakılabileceği, sosyal iletişimde mutlu olmanın yolları ve beden dili konusunda bilgiler aktardı. Haber spikeri Mehmet Aydın ise öğrencilere, etkili ve güzel konuşmayla ilgili bilgiler paylaştı. Radyocu Hopdedik Ayhan da sosyal medya kullanımı konusuna değindi.

“Hayatımız İletişim” adlı seminer katılımcılardan büyük alkış aldı.

 

Tarih : 23 Aralık 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari