PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Gümüşhaneliler Ümraniye Belediyesinin İftarında Buluştu Gümüşhaneliler Ümraniye Belediyesinin İftarında Buluştu
Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Gümüşhaneliler Derneği ve hemşehriler Nikah Sarayı’nda iftar sofrasında bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Gümüşhaneliler Derneği ve hemşehriler Nikah Sarayı’nda iftar sofrasında bir araya geldi.

Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Gümüşhaneliler Derneği ve hemşehrileri misafir etti.  İftar programına, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya, MHP İlçe Başkanı Adnan Çakıroğlu, Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Tahsin Söğüt, GÜDEF Başkanı Vahit Olgun, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Ali Sevinç, MHP İstanbul Milletvekili Adayları Yunus Emre Durmuş ve Ahmet Turan Hocaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetimi, meclis üyeleri, dernek başkanları ve çok sayıda Gümüşhaneli hemşehri katıldı.

Kur’an tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla devam etti.

Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Tahsin Söğüt, GÜDEF Başkanı Vahit Olgun, MHP İstanbul Milletvekili Adayları Yunus Emre Durmuş ve Ahmet Turan Hocaoğlu, birer selamlama konuşması gerçekleştirerek Gümüşhanelileri bir araya getirdiği için Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine teşekkür ettiler.

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Ali Sevinç de programda bir selamlama konuşması yaparak 24 Haziran Seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, “Her akşam bir hemşehri derneğimizi burada ağırlıyoruz. Sizlerin muhabbetine vesile olmaya çalışıyoruz, Allah muhabbetinizi daim etsin. Şimdiden Kadir Gecenizi ve bayramınızı kutluyor, Allah’tan bize iki bayram yaşamayı nasip etmesini niyaz ediyorum” diyerek Gümüşhanelilere Başkan Hasan Can’ın selamını iletti.

Program sonrası Gümüşhaneli konuklar, Ümraniye Meydanı’nda bulunan dernek stantlarında ağırlandı.

 

Tarih : 09 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari