PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Giresunlu Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi Giresunlu Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı, Ramazan ayı boyunca her akşam ilçedeki hemşehrileri iftarda bir araya getirmeye devam ediyor. Hemşehri iftarlarının bu akşamki konuğu Giresunlu hemşehriler oldu.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı, Ramazan ayı boyunca her akşam ilçedeki hemşehrileri iftarda bir araya getirmeye devam ediyor. Hemşehri iftarlarının bu akşamki konuğu Giresunlu hemşehriler oldu.

Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Giresunlular Derneğini misafir etti.  İftar programına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Muhammet Ali Kumru, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İskender Yoğurtçu, Ümraniye Giresunlular Dernek Başkanı Numan Kasap, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Erkan Gürsoy, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Dernek Başkanları, mahalle başkanları ve Giresunlular katıldı. Kur’an tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla devam etti.

Ümraniye Giresunlular Dernek Başkanı Numan Kasap   programda  selamlama konuşması gerçekleştirerek Giresunluları bir araya getirdiği için Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine teşekkür etti.

Programda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Ümraniye Belediyesi olarak her gün burada hemşehri derneklerimizi ağırlıyoruz. Bizler sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yaklaşan Kadir Gecemizi ve Ramazan Bayramınızı mübarek olsun. Rabbim bu sene ikinci bayramımızı da 24 Haziran’da yapmayı nasip eylesin. Allah’a emanet olun. Hayırlı akşamlar” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program sonrası Giresunlu konuklar, Ümraniye Meydanı’nda bulunan dernek stantlarında ağırlandı.

Tarih : 08 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari