PROJELER
ARAMA
GELECEĞİN ŞAMPİYON GÜREŞÇİ VE BOKSÖRLERİ ÜMRANİYE’DE YETİŞECEK GELECEĞİN ŞAMPİYON GÜREŞÇİ VE BOKSÖRLERİ ÜMRANİYE'DE YETİŞECEK
Ümraniye’de 7'den 70'e herkesin spor yapmasını hedefleyen Ümraniye Belediyesi, İstiklal Mahallesi’nde hizmet veren spor merkezindeki Güreş ve Boks salonlarının da yapımının tamamlanmasıyla tam donanımlı olarak faaliyete geçecek.

Ümraniye Belediyesi, açtığı spor salonları, olimpik yüzme havuzları, yürüyüş yolları ve çok amaçlı sahaları ile sporseverleri mutlu etmeye devam ediyor. Pilates, Step Aerobik, Zumba, Karate, Jimnastik, Fitness, Taekwondo ve Kickbox gibi branşlarda eğitim veren İstiklal Mahallesi Spor Merkezi güreş ve boks salonlarının da yapımının sona ermesiyle daha iyi bir duruma gelecek.

Yapımı bitmek üzere olan spor merkezini inceleyen Başkan İsmet Yıldırım, eğitim gören sporcularla da sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Spor merkezi ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Yıldırım, “Her vatandaşımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmanın gayreti içerisindeyiz. Çünkü sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için spor yapmak çok önemli. İnşallah, Ümraniyemiz sporseverlerin en çok tercih ettiği ilçelerden biri haline gelecek. İlçemizden yeni Dünya Şampiyonları çıkartarak, Türk Bayrağı’mızı her alanda göndere çektirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Tarih : 05 Mart 2021
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari