PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak Ümraniyeli Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak Ümraniyeli Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi’nin düzenlediği ‘Kültür Sanat Okulda Başlar' programı kapsamında Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi’nin düzenlediği ‘Kültür Sanat Okulda Başlar Programı’ kapsamında Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi, ilçedeki öğrencileri çeşitli seminer ve kültür programlarıyla buluşturmaya devam ediyor. ‘Kültür Sanat Okulda Başlar’ programı kapsamında Ümraniyeli öğrenciler, alanında birçok uzman ve akademisyenin katılım gösterdiği seminerleri dinleme fırsatı buluyor. Bugün de Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

“28 Şubat Gerçeği” başlığı altında Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine 28 Şubat ve sonrasında yaşananları, perde arkasında olanları anlatan Dilipak; başörtülü öğrencilere yapılan haksızlıklara vurgu yaptı.

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programlarıyla, hocaları öğrencilerle buluşturmaya devam edecek.

Tarih : 26 Şubat 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari