PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ezberimde 40 Hadis Yarışmasında Dereceye Girip Umre Ziyareti Kazanan Öğrenciler Başkan Hasan Can’ı Ziyaret Etti Ezberimde 40 Hadis Yarışmasında Dereceye Girip Umre Ziyareti Kazanan Öğrenciler Başkan Hasan Can'ı Ziyaret Etti
Ümraniye Belediyesi tarafından ilçedeki öğrencileri hadis ilmine yöneltmek amacıyla düzenlenen Ezberimde Kırk Hadis Yarışmasında dereceye giren ve ödül olarak umre ziyareti kazanan öğrenciler, umre ziyareti sonrasında Başkan Hasan Can’ı makamında ziyaret etti.

Ümraniye Belediyesi tarafından ilçedeki öğrencileri hadis ilmine yöneltmek amacıyla düzenlenen Ezberimde Kırk Hadis Yarışmasında dereceye giren ve ödül olarak umre ziyareti kazanan öğrenciler umre ziyareti sonrasında Başkan Hasan Can’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz yıl, “Ezberimde Kırk Hadis” yarışmasına Ümraniye’de bulunan 8 ortaokul ve 3 lise olmak üzere toplam 11 imam hatip okulundan 8.294 öğrenci katılmıştı. Hem yazılı hem de sözlü sınava tâbi tutulan ve yarışma sonucuna göre başarılı olan öğrenciler umre ziyareti ödülü kazanmıştı. Bu kapsamda umre ziyaretini gerçekleştiren öğrenciler Başkan Hasan Can’ı makamında ziyaret ederek, kendisine hurma ve zemzem suyu ikram ettiler. Öğrencilere umre ziyareti hakkında duygu ve düşüncelerini soran Başkan Hasan Can, öğrencilere iyi dileklerde bulunarak “Allah kabul etsin” dedi.  Ziyarette Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Salih Sadoğlu ve öğrencilerin rehber öğretmenleri de bulundu.  

Ziyaretin sonunda Başkan Hasan Can, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildi.  

Tarih : 02 Şubat 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari