PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Başkan Hasan Can Alemdağ Caddesi’ndeki AK Parti Ümraniye Seçmen Kafe’yi Ziyaret Etti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Başkan Hasan Can Alemdağ Caddesi'ndeki AK Parti Ümraniye Seçmen Kafe'yi Ziyaret Etti
Ümraniye’deki esnafları ziyaretlerinin ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Başkan Hasan Can Alemdağ Caddesi’ndeki AK Parti Ümraniye Seçmen Kafe’yi ziyaret ederek teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ümraniye’deki esnafları ziyaretlerinin ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Başkan Hasan Can Alemdağ Caddesi’ndeki AK Parti Ümraniye Seçmen Kafe’yi ziyaret ederek teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Ümraniye Seçmen Kafede, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Eski Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları bulundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, programda bir selamlama konuşması gerçekleştirerek, 31 Mart Yerel seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Ardından bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, 31 Mart Yerel Seçimlerinin tüm Türkiye’ye ve Ümraniye’ye hayırlar getirmesini diledi.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye’de 15 yıldır yapılan hizmet ve çalışmalarla ilçenin prestijine prestij kattıklarını söyleyerek, “31 Mart Yerel Seçimlerinin tüm ülkemize, vatanımıza ve Ümraniyemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Allah hepinizden razı olsun” diyerek konuşmasını bitirdi.

 AK Parti İstanbul Eski Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu ise, selamlama konuşması yaparak, Türkiye’de yapılan her seçimin önem arz ettiğini, 31 Mart Seçimlerinde de Türkiye’nin en doğru kararı vereceğini söyledi.

AK Parti Ümraniye Seçmen Kafede teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Ümraniyelilerle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu vesileyle 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program çekilen hatıra fotoğrafı ile sondu.

 

Tarih : 09 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari