PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Eğitimci-Yazar Ayla Ağabegüm Kültür Sanat Okulda Başlar Programının Konuğu Oldu   Eğitimci-Yazar Ayla Ağabegüm Kültür Sanat Okulda Başlar Programının Konuğu Oldu
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Mediha Tansel Ortaokulu öğrencilerini Eğitimci-Yazar Ayla Ağabegüm ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Mediha Tansel Ortaokulu öğrencilerini Eğitimci-Yazar Ayla Ağabegüm ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Öğrenciler, bu programlar sayesinde önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya gelme fırsatı buluyor.

Bu bağlamda öğrencilerle Mediha Tansel Ortaokulu’nda buluşan Eğitimci-Yazar Ayla Ağabegüm, öğrencilere “Mısralarla Konuşsak” başlığı altında, “Dilden dile dolaşan öz şiirle okuyucu bütünleşir, ruhu başka diyarlara yelken açar, içinde yaşadığı heyecanları da şairin duymasını ister. Şair şanslıdır;
 yazdığı mısralar dilden dile dolaşacak, okuyucu ise, bu duyguları hissedecek ve onları içinde saklayacaklar. Şairin zirveye taşıdığı mısralar aradan yüzyıllar geçse de sevenlerin gönlünde yaşayacak, dilden dile dolaşacaktır” dedi ve şiirin hayatımızdaki önemine değinerek semineri noktaladı.

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programlarını, her ay farklı okullarda, farklı konularla düzenlemeye devam edecek. 

Tarih : 15 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari