PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Çorumlu Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi Çorumlu Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Çorumlular Derneği ve hemşehriler Nikah Sarayı’nda iftar sofrasında bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Çorumlular Derneği ve hemşehriler Nikah Sarayı’nda iftar sofrasında bir araya geldi.

Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Çorumlular Derneği ve hemşehrileri misafir etti.  İftar programına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya, Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İşadamları Derneği (ÇESİAD) Başkanı Mehmet Karaca, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı İbrahim İlci, AK Parti ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri, STK Temsilcileri ve çok sayıda Çorumlu katıldı.

Kur’an tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla devam etti.

Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Karaca bir selamlama konuşması gerçekleştirerek Başkan Hasan Can’a Çorumluları iftar sofrasında buluşturduğu için teşekkürlerini iletti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya, programda yaptığı konuşmasa Çorumlu hemşehrilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlattı.

Programda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye Belediyesinin Ramazan ayında yaptığı iftar programları, ilçenin çeşitli yerlerinde dağıtılan iftariyelikler ve etkinlikler hakkında bilgilendirmede bulundu. “Bu ülkenin bereketi sınırları aşmıştır” diyen Özdemir, Türkiye’nin dış ülkelere en çok yardım yapan devlet olduğunu söyledi. Hemşehrilere iftara katılımlarından dolayı teşekkür eden Özdemir, Başkan Hasan Can’ın selamlarını ileterek konuşmasını sonlandırdı.

Program sonunda ÇESİAD’ın burs verdiği öğrencilere takdir belgesi verildi.

Program sonrası Çorumlu konuklar, Ümraniye Meydanı’nda bulunan dernek stantlarında ağırlandı.

 

Tarih : 12 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari