PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendo ve Beraberindeki Heyet, Başkan Hasan Can ve Ümraniye Belediye Personeliyle Bir Araya Geldi Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendo ve Beraberindeki Heyet, Başkan Hasan Can ve Ümraniye Belediye Personeliyle Bir Araya Geldi
Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendo, Bakanlar ve Belediye Başkanlarından oluşan ve Ümraniye Belediyesi tarafından ağırlanan heyet, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı ziyaret etmelerinin ardından Ümraniye Belediye Binasındaki birimleri gezdi ve ardından Ümraniye belediye personeliyle bir araya geldi.

Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendo, Bakanlar ve Belediye Başkanlarından oluşan ve Ümraniye Belediyesi tarafından ağırlanan heyet, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı ziyaret etmelerinin ardından Ümraniye Belediye Binasındaki birimleri gezdi ve ardından Ümraniye belediye personeliyle bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyarette Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendo, Sağlık Bakanı Nikola Grubesiç, Maliye Bakanı Zoran Markovic, Eğitim Bakanı Katica Çerkez, Adalet Bakanı Jozo Budeş, Sanayi Bakanı Sedzad Milanovic, Orman, Su ve Tarım Bakanı Salkan Merdzanic, Fojnica Belediye Başkanı Sabahudin Klisura, Gornji Vakuf Belediye Başkanı Sead Çauseviç, Ümraniye Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve Ümraniye Belediye Birim Müdürleri bulundu.

Başkan Hasan Can, misafirlerine belediyedeki birimleri tanıtarak öncelikle Çağrı Merkezi ve belediye arşivini gezdirerek “Çağrı Merkezimizde her an Ümraniyelileri dinliyoruz. Burada belediyemizi arayan vatandaşlarımızın talep ve istekleri sadece dinlenmiyor anında çözüme kavuşturuluyor” dedi. Belediyenin arşivini ve dijital arşivin yapıldığı birimleri de misafirlerine tanıtan Başkan Hasan Can, arşivleme sisteminden ve arşiv ile binanın yangın söndürme sisteminden de bahsetti.

Ardından misafirlerine Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü deposu ve birimini gezdiren Başkan Hasan Can; “Biz, ihtiyacı olan herkese el uzatan bir belediyeyiz. Çok şükür Ümraniye’de aç açıkta kimse yok. ‘Ben ihtiyaç sahibiyim’ diyen herkese yardımcı oluyoruz” diyerek Sosyal Marketler ve Sosyal Destek Kartı hizmetini anlattı. Belediye personelince yapılan Mahalle Tespit Çalışmalarını da anlatan Başkan Hasan Can; “Ümraniye’de 255 bin civarı hane, 60 bin civarı iş yeri var. Biz ilçede çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor, vatandaşlarımızı gidip evlerinde iş yerlerinde dinliyoruz” dedi.

Ardından Başkan Hasan Can, Bosna’dan gelen heyetle birlikte Ümraniye Belediye Binası bahçesinde, Ümraniye Belediyesi Mehter Takımı tarafından yapılan mehter gösterisini izledi.

Sonrasında Ümraniye Belediyesi Çiğdem Restoran’da ağırlanan heyet, belediye personeliyle bir araya geldi. Çiğdem Restoran’da gerçekleşen programda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Hasan Can, Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendo, Bakanlar ve Belediye Başkanlarını personele tanıtarak gerçekleştirdikler İstanbul ziyareti hakkında bilgiler verdi.

Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendomisafirperverliklerinden dolayı Başkan Hasan Can ve Ümraniye Belediyesine teşekkür etti.

 

Tarih : 11 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari