ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

Başkan Yıldırım Rize ve Bitlis’li Hemşehriler İle Bir Araya Geldi

Tarih : 15 Haziran 2019
Başkan Yıldırım Rize ve Bitlis'li Hemşehriler İle Bir Araya Geldiİlçede faaliyet gösteren il derneklerine yönelik ziyaretlerini sürdüren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, bu kez ise Rize Kendirli Derneği ve Bitlis Hizan Yardımlaşma derneğini ziyaret ederek hemşehriler ile bir araya geldi.

İlçede faaliyet gösteren il derneklerine yönelik ziyaretlerini sürdüren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, bu kez ise Rize Kendirli Derneği ve Bitlis Hizan Yardımlaşma derneğini ziyaret ederek hemşehriler ile bir araya geldi.

Her fırsatta ilçedeki vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım bu kez Rize Kendirli Derneği ve Bitlis Hizan Yardımlaşma derneğini ziyaret ederek hemşehriler ile sohbet etti. Ziyarette Başkan İsmet Yıldırım’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Rize ile Bitlisli hemşehriler bulundu.

Dernek üyeleriyle bir araya gelen Başkan İsmet Yıldırım, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, 23 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Başkan Yıldırım, “Allah nasip ederse 23 Haziran’da Ümraniye’den rekor bir oyla Binali Beyi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

FOTO GALERİ