PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Başkan Yıldırım, Kültür ve Sanat Festivali’nde Gençlerle Buluştu  Başkan Yıldırım, Kültür ve Sanat Festivali'nde Gençlerle Buluştu
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali’nde gençlerle bir araya gelerek, “Siz gençler bizim geleceğe bakan yüzümüzsünüz” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım,  Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali’nde gençlerle bir araya gelerek, “Siz gençler bizim geleceğe bakan yüzümüzsünüz” dedi.  

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, her fırsatta gençlerle bir araya geliyor. Gençleri geleceğin mimarı olarak nitelendiren Başkan Yıldırım, bu kez de Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali’nde gençlerle bir araya gelerek festivalin tadını çıkarttı. Öğrencilerle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten Başkan Yıldırım yaptığı konuşmada, “Siz gençleri çok seviyoruz. Sizler, bizim geleceğe bakan yüzümüz, yarınlarımızsınız” diyerek, hafta sonu gerçekleşecek olan YKS sınavında öğrencilere başarılar diledi ve yaz tatilini iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyledi.

Tarih : 13 Haziran 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari