PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Başkan İsmet Yıldırım Ümraniye’deki Spor Kulüp Yöneticileriyle Bir Araya Geldi Başkan İsmet Yıldırım Ümraniye'deki Spor Kulüp Yöneticileriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniyespor Kulüp Yeni Başkanı Tarık Aksar ve Ümraniye’de bulunan amatör futbol kulüplerinin yöneticileri ile Hekimbaşı Av Köşkü’nde bir araya gelerek sohbet etti.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniyespor Kulüp Yeni Başkanı Tarık Aksar ve Ümraniye’de bulunan amatör futbol kulüplerinin yöneticileri ile Hekimbaşı Av Köşkü’nde bir araya gelerek sohbet etti. 

Spora ve sporcuya değer verdiğini belirten Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniyespor Kulüp Yeni Başkanı ve Ümraniye’de bulunan amatör spor kulüplerinin yöneticileri ile Hekimbaşı Av Köşkü’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulunan Başkan Yıldırım, gelecekteki planlarıyla Türk Sporu’na da katkıda bulunacağını belirtti. Düzenlenen program Başkan İsmet Yıldırım’ın kulüp yöneticilerinin görüş ve önerilerini dinlemesiyle son buldu. 

Tarih : 29 Haziran 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari