PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can’dan Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’a Ziyaret Başkan Hasan Can'dan Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas'a Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki kurum ve kuruluşlara gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında bu kez Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’ı ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki kurum ve kuruluşlara gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında bu kez Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’ı ziyaret etti.

AK Parti tüzüğü gereği 3 dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Başkan Hasan Can; ilçedeki kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’a ziyarette bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas, Başkan Hasan Can’a 15 yıl boyunca ilçedeki hizmetler, eğitim alanında yaptığı çalışmalar ve Ümraniye’yi prestijli ilçelerden biri haline getirdiği için teşekkür etti. Başkan Hasan Can ise misafirperverliğinden dolayı Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Tarih : 05 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari