PROJELER
ARAMA
Başkan Hasan Can’dan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya Ziyaret Başkan Hasan Can'dan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı'ya Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Belediyesinin kardeş şehri olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’yı makamında ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can,  Ümraniye Belediyesinin kardeş şehri olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’yı makamında ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Belediyesinin kardeş şehri olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Hasan Can; Balıkesir-Altıeylül’e Ümraniye Belediyesi tarafından yaptırılacak olan ve temeli atılan Hasan Can Kültür Merkezi’nin maketini inceledi.

Ziyarette Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Eşi Saliha Can’ın yanı sıra; Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Eşi Cemile Avcı, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Eşi Didar Kafaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Eşi Gülendam Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Altıeylül İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcıları, Karesi Belediye Başkan Yardımcıları, İstanbul Balıkesirliler Dernek Başkanı Selim Can ve Yönetimi ile Ümraniye Belediye Birim Müdürleri bulundu.

Ziyarette Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Başkan Hasan Can’a Altıeylül’e yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Ziyaret hediyeleşmenin ardından son buldu.

Tarih : 06 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari