PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can’dan 29 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu’na Ziyaret  Başkan Hasan Can'dan  29 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu'na Ziyaret
İlçedeki kurum ve kuruluşlara veda ziyaretlerini sürdüren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez 29 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu’nu ziyaret etti.

İlçedeki kurum ve kuruluşlara veda ziyaretlerini sürdüren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez 29 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti tüzüğü gereği 3 dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Başkan Hasan Can; ilçedeki kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, 29 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu’na ziyarette bulundu.

Gerçekleşen ziyarette 29 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu, Başkan Hasan Can’a 15 yıldır ilçedeki hizmetler, eğitim alanında yaptığı çalışmalar ve Ümraniye’yi prestijli ilçelerden biri haline getirdiği için teşekkür etti. Başkan Hasan Can ise misafirperverliğinden dolayı Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu’na teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Tarih : 14 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari