PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can’dan 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç’a Ziyaret Başkan Hasan Can'dan 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç'a Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki kurum ve kuruluşlara gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında bu kez 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç’ı ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki kurum ve kuruluşlara gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında bu kez 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç’ı ziyaret etti.

AK Parti tüzüğü gereği 3 dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Başkan Hasan Can; ilçedeki kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç’a ziyarette bulundu.

Gerçekleşen ziyarette, 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç, Başkan Hasan Can’a 15 yıl boyunca ilçedeki hizmetler, eğitim alanında yaptığı çalışmalar ve Ümraniye’yi prestijli ilçelerden biri haline getirdiği için teşekkür etti. Başkan Hasan Can ise misafirperverliğinden dolayı Dr. Tayyar Altıkulaç’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Tarih : 12 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari