PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can’a “15 Temmuz Ruhunu Yaşatma Özel Ödülü” Verildi Başkan Hasan Can'a “15 Temmuz Ruhunu Yaşatma Özel Ödülü” Verildi
Boğaziçi Haber Gazetesi ve Şehir Belediye Dergisi tarafından Vizyon 2017 ödül töreninde Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a “15 Temmuz Ruhunu Yaşatma Özel Ödülü” verildi.

Boğaziçi Haber Gazetesi ve Şehir Belediye Dergisi tarafından Vizyon 2017 ödül töreninde Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a “15 Temmuz Ruhunu Yaşatma Özel Ödülü” verildi.

15 Temmuz hain darbe girişimini millete unutturmayarak, yapmış olduğu etkinliklerle 15 Temmuz Darbe girişimini genç nesillere unutturmamak adına gayret gösteren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a, Eski Basın İlan Kurumu Başkanı Mehmet Atalay tarafından takdim edildi.

Daha sonra programda konuşmalarını gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Bu akşam Boğaziçi haberciliği ödül törenindeyiz. Tabi ki siyasetin ödülü seçim sandığıdır. Fakat seçim sandığına giden yol üzerinde çeşitli kurum ve kuruluşların yaptığınız hizmetlerden mutluluk duyduğunu görmek elbette ki bizleri mutlu ederek ve motive olmamızı sağlıyor. Bu anlamda bu geceyi tertipleyen arkadaşlarımıza ve çeşitli dallarda ödül vermek suretiyle o hizmetleri gören kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Memleketimiz, milletimiz her daim kazansın diyorum” dedi.

 15 Temmuz ile ilgili de düşüncelerini aktaran Başkan Hasan Can, 15 Temmuz ve 15 Temmuz’un getirdiği bu afet ortamını bu milletin çocukları hiçbir zaman unutmamalıdır. Aynı Çanakkale ve İstiklal Mücadelelerimizi unutmamız gerektiği gibi 15 Temmuz’u da unutmamız, unutturmamız gerekiyor” dedi. Konuşmalarını Türkiye’nin Suriye Afrin Bölgesi’nde başlattığı “Zeytin Dalı” operasyonu ile ilgili sürdüren Başkan Hasan Can, “Terörle mücadelede yoğun bir gündemin yaşandığı bir zaman diliminde 15 Temmuz 2016’ya atıfla bir ödül almak doğrusu çok anlamlı ve manidardır.  Çok şükür ordumuzun geçmiş tarihimizde olduğu gibi bugün de aynı başarıları devam ettirmelerini görmek; millet olarak onurumuz ve gururumuz olmuştur. Başkan Hasan Can son olarak “Şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum. Rabbim gazilerimize güç ve kuvvet versin. Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Ayrıca program Ümraniyespor Kulübü Başkanı Recep Yoğurtçuya da “Yılın En başarılı Kulüp Başkanı” ödülü takdim edildi.

Tarih : 26 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari