PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Yeni Güne Esnaflarla Bir Araya Gelerek Başladı Başkan Hasan Can Yeni Güne Esnaflarla Bir Araya Gelerek Başladı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Hasan Can, yeni güne Esenşehir Mahalle esnafı ile düzenlenen kahvaltı programıyla başladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Hasan Can, yeni güne Esenşehir Mahalle esnafı ile düzenlenen kahvaltı programıyla başladı.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Belediye hizmet binasında düzenlenen serbest ziyaret günlerinin yanı sıra, Ümraniye’nin çeşitli noktalarında esnaf ve camii cemaatiyle bir araya gelen Başkan Hasan Can, bugün ise Esenşehir Mahallesi’ndeki esnaflarla, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Sami Yazgaç tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Düzenlenen kahvaltı programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Mustafa Küçükkapdan, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri Sami Yazgaç ile Selehattin Erbaşı, AK Parti Ümraniye Esenşehir Mahalle Başkanı Mustafa Güçlü ve mahalle esnafı katıldı.

AK Parti Ümraniye Esenşehir Mahalle Başkanı Mustafa Güçlü, yaptığı hizmetlerden dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerini sundu. Ardından bölge esnaflarından olan ve ayrıca Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Sami Yazgaç, Başkan Hasan Can’a tüm mahallelere olduğu gibi Esenşehir mahallesine de yaptığı hizmetlerden dolayı Esenşehir esnafı adına teşekkür etti.

Ardından konuşmalarını gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Sizlerle birlikte olmak bizleri mutlu etti. Sayın Belediye Başkanım ile birlikte zaman zaman esnaflarla bir araya gelmemizin sebebi kahvaltıdan ziyade sizlerle birlikte olmak ve hasbihal etmektir” dedi. Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediyesinin yaptığı hizmetleri anlatarak çalışmalarından dolayı Başkan Hasan Can ve ekibine teşekkürlerini sundu.

İlçedeki vatandaşlarla sık sık bir araya geldiklerini ifade eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Esenşehir Mahalle esnafı ve sakinleriyle bir araya geldiği programda şunları söyledi: “Değişik mahallelerimizde düzenlediğimiz programlarla sizlerle bir araya gelmeye çalışıyoruz” dedi. Konuşmalarını sürdüren Başkan Hasan Can, “Bu hükümetin ne yaptığı da bizim de ne yaptığımız ortadadır. Çalışmak ve başarmak ayrı ayrı şeylerdir. Hamdolsun Rabbim son 15 yılda Türkiye’yi yöneten bu kadrolara çok büyük başarılar nasip etti” dedi. AK Parti’nin iktidar oluşundan günümüze olan ki süreçten de bahseden Başkan Hasan Can, “Bütün iç ve dış düşmanlara rağmen, bu ülke AK Parti dönemi boyunca gördüğü hizmeti, bizden önceki 80 yılda görmedi” dedi. 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananlarla ilgili düşüncelerini de paylaşan Başkan Hasan Can, “15 Temmuz’da gördük ki Çanakkale’nin, İstiklâl Muharebesi’nin kahramanları ve Ulubatlı Hasan’lar hala aramızdadır” dedi. Suriye ve Irak’taki hadiselere de değinen Başkan Hasan Can, "Bizim Misak-ı Millî diye bir derdimiz var. Biz savaşla kaybetmediğimiz yerleri masada kaybettik. Dolayısıyla hakkımızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Yaşanan bütün hadiselere rağmen Türkiye’nin istikrarı büyüyecektir. Dünyada ekonomisi büyüyen üç beş ülkeden birisiyiz. Bu da istikrarlı yönetimin neticesidir” dedi. Ardından Son 14 yılda Ümraniye’de yapılan hizmetlerden bahseden Başkan Hasan Can, “Göreve geldiğimiz günden itibaren her 11 günde bir Ümraniye’ye kültür merkezleri, okullar, camiler, sağlık ocakları, gibi temelinden tavanına kadar 400’ün üzerinde kalıcı eser yapmak nasip oldu” dedi. Ardından Başkan Hasan Can, Ümraniye’de ihtiyaç sahibi vatandaşlar için aşevleri ve sosyal marketler yaptıklarını söyleyerek sosyal marketlerin Ümraniye’nin dört bölgesine yayılacağını ifade etti. Başkan Hasan Can son olarak, “Rabbime ne kadar hamd etsek azdır, sizler dua ederseniz bizlere daha çok hizmet yapmak nasip olur” diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Ziyaret Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve protokolün esnaf ile fotoğraf çekimiyle son buldu.

Tarih : 07 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari