PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Yeni Güne Esnaflar İle Bir Araya Gelerek Başladı Başkan Hasan Can Yeni Güne Esnaflar İle Bir Araya Gelerek Başladı
Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yeni güne Esenevler Mahallesi’ndeki esnaflar ile düzenlenen kahvaltı programıyla başladı.

Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yeni güne Esenevler Mahallesi’ndeki esnaflar ile düzenlenen kahvaltı programıyla başladı.

Esnaflarla sürekli bir araya gelen Başkan Hasan Can, bu kez Esenevler Mahalle Muhtarı Dursun Yılmaz ve Esenevler Mahalle Başkanı Lokman Çiftçi’nin düzenlediği kahvaltı programında esnaflarla bir araya geldi. Düzenlenen programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları, muhtarlar, diğer ilçelerin muhtarları ve bölge esnafı katıldı.

Esenevler Mahalle Muhtarı Dursun Yılmaz ve Esenevler Mahalle Başkanı Lokman Çiftçi, birer selamlama konuşması yaparak, tüm mahallelere olduğu gibi kendi mahallelerine yaptığı katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Belediye Başkanımız ile birlikte esnaflarımızı ziyaret ederek, hasbihal etmeye devam ediyoruz” dedi. Eminmollaoğlu, Ümraniye’nin son 14 yılda çok büyük gelişmeler kaydettiğine değinerek, Ümraniyespor’un başarısından da bahsetti. AK Parti hükümetinin de yapmış olduğu hizmetleri hatırlatan Eminmollaoğlu, Türkiye’nin sürekli geliştiğini söyleyerek, konuşmasını bitirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmada, Misakı Milli sınırlarımız ve orada yaşanan operasyonlar hakkında etraflıca bilgi verdi. Türkiye’nin gelişen ekonomisinden de bahseden Başkan Hasan Can, “Tüm bu nimetlerin kadrini bilmek lazım. Ümraniye’nin geçmişte görmediği tüm hizmetleri de yapmak bize nasip oldu. Tek bir tane dahi eseri olmayan ilçemize 400’ün üzerinde tavanından tabanına kadar kalıcı eser kazandırdık" dedi. Başkan Hasan Can, “Yardıma muhtaç vatandaşlarımızın da her zaman yanında olduk. Sosyal marketlerimizden vatandaşlarımız verdiğimiz sosyal destek kartı ile rahatlıkla alışveriş yapabiliyorlar. Şükürler olsun. Üstelik tüm bunları yaparken de devletin hiçbir kurumuna borçlanmadık” dedi.

Daha sonra Alemdağ Caddesi’nde yapılan deplase çalışmaları ve yayalaştırma projesiyle ilgili de açıklama yapan Başkan Hasan Can, bölge esnafının yapılan çalışmalardan dolayı memnun olduğunu, trafiğe kapatıldığı ilk andan itibaren caddenin insanların akınına uğradığını ve Ümraniyelilerin yeni bir meydan kazandığını, Ümraniye Meydanını kazandığını söyledi. Rabbim daha nice güzel hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin diyen Başkan Hasan Can, “Allah memleketimize güç kuvvet versin. Rabbim, memleketimizin üzerine yanlış hesap yapanlara fırsat vermesin. Kahramanca savaşan askerlerimize de güç kuvvet versin. Devletimizin büyüklerine başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, hükümetimize, millet ve memleket için hükümetimize destek olan bütün siyasilere feraset vesin. Hepinizden de Allah razı olsun. Muhtarımıza ve mahalle başkanımıza da bir kez daha bu organizasyonu hazırladığı için teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

Tarih : 01 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari