PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Sanayi Sitesi Esnaflarıyla Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Sanayi Sitesi Esnaflarıyla Bir Araya Geldi
İlçedeki esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu bugün ise sanayi sitesi esnafıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

İlçedeki esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu bugün ise sanayi sitesi esnafıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın esnaf ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda sanayi sitesi esnafıyla düzenlenen kahvaltı programına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’nun yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları İmdat Köseoğlu ve Salim Çetinkaya, AK Parti Ümraniye Saray Mahalle Başkanı Yiğit Soylu, sanayi siteleri başkanları ve sanayi esnafı katıldı.

Programın açılış konuşmasını AK Parti Ümraniye Saray Mahalle Başkanı Yiğit Soylu yaparak ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can'a teşekkürlerini sundu.

Ardından programda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Belediye Başkanımızla birlikte sık sık vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir araya gelerek hasbihal ediyoruz. İlçedeki hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak konuşmalarını sürdüren İlçe Başkanı Eminmollaoğlu, “İnşallah 2 gün sonra Cumhuriyet tarihindeki en önemli seçimi yaşayacağız. Parlamenter sistemden Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçeceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi. İlçe Başkanı Eminmollaoğlu son olarak istikrar ve kalkınmamın devam etmesi için 24 Haziran seçimlerine vurgu yaparak konuşmasını sonlandırdı.

Eski Türkiye ve Yeni Türkiye arasındaki farkları anlatarak konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Hamdolsun 16 yıldır AK Parti hükümetleri bu ülkede görülmeyen hizmetleri vatandaşımıza getirdi. 80 yıllık Cumhuriyet tarihinden yapılan hizmetlerin 4 katı son 16 yılda AK Parti hükümetleri zamanında yapıldı. AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarihte ender gelen liderlerden birisidir” dedi. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsederek konuşmalarını sürdüren Başkan Hasan Can, “Bugün çok önemli bir dönemeç noktasındayız. Her seçim önemlidir fakat bu seçim ile Cumhuriyetimiz yeni bir devreye girecektir. Çok şükür 2002 yılından bu yana ülkemizde istikrar ve kalkınma var. İnşallah 24 Haziran seçimleri ile ülkemiz daha güçlü olacaktır” dedi. Başkan Hasan Can son olarak Ümraniye Belediyesinin 450’ye yakın yaptığı kalıcı eserleri ve diğer hizmetlerini değerlendirerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 22 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari