PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Hekimbaşı ve İnkılap Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Hekimbaşı ve İnkılap Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Çardak Restoranda; Hekimbaşı, İnkılap (Kocatepe, Boztepe) mahalle sakinleriyle bir araya gelerek imar planı ve doğalgaz sorununun çözümü ile ilgili müjdeli haber verdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Çardak Restoranda; Hekimbaşı, İnkılap (Kocatepe, Boztepe) mahalle sakinleriyle bir araya gelerek imar planı ve doğalgaz sorununun çözümü ile ilgili müjdeli haber verdi.

Hekimbaşı Çardak Restoranda düzenlene programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’nun yanı sıra; İGDAŞ Genel Müdür Yardımcısı İshak Kurşun, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Mesut Özdemir, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nahir Türe, meclis üyeleri ve Hekimbaşı, İnkılap (Kocatepe, Boztepe) mahalle sakinleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nahir Türe, ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can'a teşekkürlerini sundu.

Programda kısa bir selamlama konuşması yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, “Ümraniye Belediyesi olarak bugüne kadar yaptığımız hizmetlere her gün bir yenisini daha ekleyerek sizlere sunuyoruz. Çok şükür diğer bölgelerimizdeki imar planlarımız gibi Kocatepe Hekimbaşı, İnkılap (Kocatepe, Boztepe) bölgelerinin de imar planı ve doğalgaz sorununu çözüme kavuşturduk. Siz bizlere destek verdikçe sizlere hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecek” dedi. Başkan Yardımcısı Ejder Batur son olarak 24 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

Ardından programda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, 16 yılda Türkiye ve Ümraniye’de yapılan hizmetleri anlattı. İlçe Başkanı Eminmollaoğlu, “Nasıl ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin sorunlarını büyük bir azimle gayretle çözdüğü gibi Belediye Başkanımız Hasan Can da göreve geldiği günden bugüne Ümraniye’de sizlerin sorunlarını aynı azim ve gayretle çözdü ve çözmeye de devam ediyor” dedi. Türkiye’nin geçmiş tarihten bu yana çok badireler atlattığını belirten İlçe Başkanı Eminmollaoğlu, “Ülkemizde son 15-16 yıldır kalkınma ve istikrar başladığından beri sürekli üzerimize oyunlar oynandı. Ama bu zamana kadar başaramadılar. Allah’ın izni ile de başaramayacaklar” dedi. İlçe Başkanı Eminmolloğlu,  son olarak 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniyelilerle sürekli bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bugün ise Hekimbaşı, İnkılap (Kocatepe, Boztepe) mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Hasan Can mahalle sakinlerine müjdeli haber vererek, “Değerli kardeşlerim Ümraniye’nin Hekimbaşı, Topağacı, Dumlupınar, Kazım Karabekir, Elmalıkent ve İnkılap mahalleleri için İstanbul’a ve kentsel dönüşüme örnek olacak şekilde 2B imar planlarını nasıl çözüme kavuşturduysak Kocatepe ve Boztepe bölgelerimizde yaşayan vatandaşlarımız için de orman alanları içerisinde kalan yerlerin imar planlarını ve doğalgaz sorununu çözüme kavuşturduk” dedi. 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak konuşmalarını sürdüren Başkan Hasan Can, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarihte ender gelen liderlerden birisidir. İstikrar ve kalkınmayı sağlayan böyle liderlerin düşmanları hep fazla olmuştur. Milletin menfaatleri doğrultusunda çalışan dimdik duran ve göreve geldiği günden bu yana 80 yılda yapılan hizmetleri dörde beşe katlayan bir liderimiz var. İnanıyorum ki sizler sadece Türkiye’nin değil tüm masum ve mazlum coğrafyanın liderine en güzel teşekkürü 24 Haziran’da sandık başında vererek istikrar ve kalkınmanın devamını sağlayacaksınız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 22 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari