PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’ndan Yeşil Vadi Sitesine Ziyaret Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu'ndan Yeşil Vadi Sitesine Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Yeşil Vadi Sitesini ziyaret ederek site sakinleriyle sohbet etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Yeşil Vadi Sitesini ziyaret ederek site sakinleriyle sohbet etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, ilçedeki vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yeşil Vadi Sitesinde gerçekleşen ziyarette Başkan Hasan Can ve İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’nun yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri, Fatih Sultan Mehmet Mahalle Başkanı Ahmet Gezici, Yeşil Vadi Site Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güder ve yönetimi ile site sakinleri bulundu.

Programın açılış konuşmasını Yeşil Vadi Site Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güder yaparak, ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

Ardından program kısa bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder  Batur, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ise AK Parti hükümetinin çalışmalarını anlattı. Türkiye’de 80 yılda yapılan hizmetlerin son 15 yılda AK Parti hükümeti zamanında yapıldığını dile getiren İlçe Başkanı Eminmollaoğlu, daha sonra 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsetti. Eminmollaoğlu, “Türkiye, 24 Haziran da inşallah doğru kararı verecektir” diyerek, “24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yeşil Vadi site sakinleriyle bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasına Ümraniye Belediye Meclisinden geçen ve kentsel dönüşüm konusunda İstanbul’a örnek olacak 2B imar planları ve hizmetlerle ilgili bilgilendirmede bulunarak başladı. Başkan Hasan Can, “Ümraniye’de şu anda 320 bin yapı stoku var, bunun 205 bini bizim zamanımızda; kurala uygun, imara uygun, projeye uygun ve sağlıklı binalar şeklinde son 14 yılda yapıldı, yani ilçemizin yüzde 65’ini biz yeniledik” dedi.  Daha sonra Ümraniye’deki 450’ye yakın kalıcı eserlerden bahseden Başkan Hasan Can son olarak 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekerek, seçimlerin tüm Türkiye ve İslam Coğrafyası için hayırlara vesile olmasını temenni ederek konuşmasını sonlandırdı.

Ziyaretin sonunda Başkan Hasan Can ve İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Yeşil Vadi Site sakinlerinin sorularını yanıtladı.

Tarih : 21 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari