PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Ümraniye Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Genel Kurul Kahvaltı Programına Katıldı Başkan Hasan Can Ümraniye Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası'nın Genel Kurul Kahvaltı Programına Katıldı
Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez de Ümraniye Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Genel Kurul kahvaltı programına katıldı.

Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez de Ümraniye Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Genel Kurul kahvaltı programına katıldı.

Düzenlenen kahvaltı programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Faik Yılmaz, Anadolu Yakası Esnaf Sanatkarları ve İşadamları Derneği (ESİAD) Başkanı Necmettin Sarı, Ümraniye Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Suat Yazıcı, Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, Ümraniye Bakkallar Bayiler Büfeciler Esnaf Odası Başkanı Resul Taşçı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Oktay Ediş ve marangozlar esnafı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ümraniye Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Suat Yazıcı, Ümraniye’ye yapmış olduğu hizmetlerinden ve desteklerini hiçbir zaman esnaflardan esirgemeyen Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Şehrin insanlarıyla hemhal olmaya çalışıyoruz. Esnaf bu toplumun orta direğidir. Bizler sivil toplum kuruluşlarını esnaflarımızı ve meslek eğitimlerimizi önemsiyoruz ve desteklerimizi esirgemiyoruz. Esnafımızın her zaman yanındayız” dedi. Usta çırak ilişkisinin esnaflık mesleği açısından önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Hasan Can, “Bu ülkenin, çıraklıktan yetişerek; iş ahlakını ve ustasından sanatı öğrenecek gençlere ihtiyacı var” dedi. “İşini iyi yapan ustayı ve esnafı takdir eden bir belediye başkanıyım” diyerek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, “Marifet iltifata tabidir. İşini en iyi şekilde yapan zanaat erbabını takdir ediyorum. Genel kurulunuz şimdiden hayırlara vesile olsun. Hepinize başarılar diliyorum. Ülkemize kim katkı sağlıyorsa destekler, takdir ederiz. Rabbim hepinize hayırlı işler versin” dedi.

Son olarak Başkan Hasan Can, Türkiye’nin çok geliştiğine vurgu yaparak, Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekâtında şehit olan tüm askerlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

Program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

Tarih : 11 Mart 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari