PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici Devir Teslim Törenine Katıldı Başkan Hasan Can Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici Devir Teslim Törenine Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetici devir teslim törenine katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetici devir teslim törenine katıldı.

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri ve aynı zamanda Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Kamil Özdil’in Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticiliğini Doç. Dr. Necdet Sağlam’a devir teslim yaptığı törene Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Hasan Can’ın ve Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu’nun yanı sıra, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, doktorlar ve çok sayıda sağlık sektörü çalışanı katıldı.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticiliğini devir alan Doç. Dr. Necdet Sağlam, kendisine teslim edilen görevi layıkıyla yerine getireceğini söyledi.

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kamil Özdil, Doç. Dr. Necdet Sağlam’a yeni görevinde başarılar diledi ve Başkan Hasan Can’a hastaneye verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.

Törende Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da bir konuşma gerçekleştirdi. Doç. Dr. Kamil Özdil ile çok uyumlu bir çalışma içerisinde Ümraniye’ye hizmet ettiklerini dile getiren Başkan Hasan Can, “İlçemizdeki 35 mahallemizin her birine ayrı ayrı Aile Sağlığı Merkezleri yaptık. Ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanemizin bütün poliklinikleri ile cihazlarının yenilenmesinde de katkılar sağladık” dedi.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Doç. Dr. Necdet Sağlam’a ve Doç. Dr. Kamil Özdil’e yeni görevlerinde başarılar diledi.

Tören, yeni atanan Doç. Dr. Necdet Sağlam’ın, Doç. Dr. Kamil Özdil’e plaket ve çiçek takdimi ile son buldu.


Tarih : 08 Şubat 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari