PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Ümraniye Belediyesi Tarafından Çevre Düzenlemesi Yenilenen Alparslan Camii’ni Ziyaret Etti Başkan Hasan Can Ümraniye Belediyesi Tarafından Çevre Düzenlemesi Yenilenen Alparslan Camii'ni Ziyaret Etti
Ümraniye Belediyesi, halkın; sosyal, kültürel ve yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına her fırsatta katkılarda bulunan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi yenilenen Alparslan Camii’ni ziyaret etti.

Ümraniye Belediyesi, halkın; sosyal, kültürel ve yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına her fırsatta katkılarda bulunan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can,  Ümraniye Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi yenilenen Alparslan Camii’ni ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Atakent Mahallesi’ndeki Alparslan Camii’ni ziyaret ederek, camide Ümraniye Belediyesi tarafından yapılan tadilat ve yenileme çalışmalarını inceledi. Ümraniye Belediyesi Alparslan Camii’ne çevre ve bahçe düzenlemesi yaparak daha kullanışlı hale gelmesini sağladı. Ümraniye Belediyesi daha önce de Alparslan Camii’nde yeşil alan ve yürüyüş yollarını düzenlemiş olup ardından kullanılmayan durumda olan alanlar yenilenerek cami cemaatinin kullanımına sunuldu. Ayrıca caminin bahçesine dekoratif sulama imalatı da yapıldı.

 Ziyarette Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan da bulundu.

Cami ziyaretinin ardından babasına ait lokantayı ziyaret etmesi konusunda istekte bulunan çocuğu kırmayan Başkan Hasan Can ziyaretin akabinde Atakent esnafıyla da sohbet etti.

Tarih : 09 Ağustos 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari