PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Ümraniye Belediye Personeli Şaban Aytaç’ın Eşinin Cenazesine Katıldı  Başkan Hasan Can Ümraniye Belediye Personeli Şaban Aytaç'ın Eşinin Cenazesine Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Belediye Personeli ve aynı zamanda AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın akrabası Şaban Aytaç’ın vefat eden eşinin cenazesine katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Belediye Personeli ve aynı zamanda AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın akrabası Şaban Aytaç’ın vefat eden eşinin cenazesine katıldı.

Hacı Hediye Ali Rıza Elçiçek Camii’nde öğle namazını müteakiben gerçekleşen cenaze törenine katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, başta Ümraniye Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü Personeli Şaban Aytaç olmak üzere kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi.

Cenazeye AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, merhumenin yakınları ve cami cemaati katıldı.

Tarih : 18 Aralık 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari