PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can TV NET’e Röportaj Verdi Başkan Hasan Can TV NET'e Röportaj Verdi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, TV NET’e 1993 yılında patlayan Hekimbaşı Çöplüğü’nün, spor tesislerine nasıl dönüştüğünü ve son yıllarda büyük bir gelişim göstererek Ziraat Türkiye Kupası'nda Çeyrek Finale adını yazdıran Ümraniyespor’un başarı hikâyesini anlattı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, TV NET’e 1993 yılında patlayan Hekimbaşı Çöplüğü’nün, spor tesislerine nasıl dönüştüğünü ve son yıllarda büyük bir gelişim göstererek Ziraat Türkiye Kupası'nda Çeyrek Finale adını yazdıran Ümraniyespor’un başarı hikâyesini anlattı.

TV NET’ e röportaj veren Başkan Hasan Can, Ümraniyespor’un gelişimini, yapılan çalışmaları, Hekimbaşı çöplüğünden spor tesislerine geçiş sürecini, Ümraniye Şehir Stadyumu’nun yapılışını, son 15 yıl içinde, amatör ligden süper amatör lige, daha sonra bölgesel amatör ligden, 3. lige, ardından 2. Lig’e ve en sonunda da Spor Toto 1. Lige yükselişini, Ziraat Türkiye Kupası’ndaki başarılı grafiğini anlattı ve akşam oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında Ümraniyespor’a Trabzonspor karşısında başarılar diledi.

Tarih : 05 Şubat 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari