PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Travnik Kantonu Tarım ve Hayvancılık Bakanı Salkan Merdzaniç ve Fojnica Belediye Başkanı Sabahattin Krasuna’yı Ağırladı Başkan Hasan Can, Travnik Kantonu Tarım ve Hayvancılık Bakanı Salkan Merdzaniç ve Fojnica Belediye Başkanı Sabahattin Krasuna'yı Ağırladı
Ümraniye Belediyesinin kardeş şehirlerinden Fojnica’nın Belediye Başkanı Sabahattin Krasuna ve Bosna-Hersek Travnik Kantonu Tarım ve Hayvancılık Bakanı Salkan Merdzaniç, 15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümünde Türk milletinin yanında olmak için İstanbul’a geldiler. Ümraniye Belediyesinin etkinliklerine, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde gerçekleşen Demokrasi ve Millî Birlik Yürüyüşü ile Şehitler Makamı’nın açılışına da katılan Krasuna ve Merdzaniç bugün Başkan Hasan Can’ı makamında ziyaret ettil

Ümraniye Belediyesinin kardeş şehirlerinden Fojnica’nın Belediye Başkanı Sabahattin Krasuna ve Bosna-Hersek Travnik Kantonu Tarım ve Hayvancılık Bakanı Salkan Merdzaniç, 15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümünde Türk milletinin yanında olmak için İstanbul’a geldiler. Ümraniye Belediyesinin etkinliklerine, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde gerçekleşen Demokrasi ve Millî Birlik Yürüyüşü ile Şehitler Makamı’nın açılışına da katılan Krasuna ve Merdzaniç bugün Başkan Hasan Can’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu da bulundu. Başkan Hasan Can ziyaretçilerine belediye binasını gezdirdi ve belediye bahçesinde 15 Temmuz anısına sergilenen tankın ezdiği aracı gösterdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, misafirlerine yaldız işlemeli cam şekerlik ve çini işlemeli plaket hediye etti. Ayrıca AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu da Bosnalı misafirlere hediye verdi. Bosnalı misafirlerse Başkan Hasan Can’a işlemeli bir tablo hediye ettiler.

 

Tarih : 16 Temmuz 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari