PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, TGRT Haber’in Canlı Yayın Konuğu Oldu Başkan Hasan Can, TGRT Haber'in Canlı Yayın Konuğu Oldu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, TGRT Haber TV’de yayınlanan Serhan Başbahçıvan’ın sunduğu Haber Bülteni’nin canlı yayın konuğu oldu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, TGRT Haber TV’de yayınlanan Serhan Başbahçıvan’ın sunduğu Haber Bülteni’nin canlı yayın konuğu oldu.

TGRT Haber’de yayınlanan Haber Bülteni’nin canlı yayın konuğu olan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Kurtuluş Savaşı’ndan 15 Temmuz’a Kahraman Kadınlarımız Anadolu Ana Dolu” programı ve Ümraniye’de yapılacak Ramazan etkinlikleri hakkında konuştu.

“Kurtuluş Savaşı’ndan 15 Temmuz’a Kahraman Kadınlarımız Anadolu Ana Dolu” programı hakkında bilgiler veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Gönlümüzde sonsuza kadar kahraman olarak yaşayacak olan; bir kısmı gazi bir kısmı şehit olan kahraman kadınlarımız var. 15 Temmuz’da da böyle bir kahramanlık yaşadık” dedi. Kahramanlarımız arasında kadınlarımız olduğunu, Ümraniye’den de bir kadın şehidimiz olduğunu söyleyen Başkan Hasan Can, “20 Mayıs Cumartesi Saat: 14:00’da Grand Pera Emek Sahnesinde “Kurtuluş Savaşı’ndan 15 Temmuz’a Kahraman Kadınlarımız Anadolu Ana Dolu” programında; 1. Dünya savaşından sonraki istiklal muhaberesi esnasında sembol olmuş, kahraman kadınlarımızla 15 Temmuz’da kahramanlaşmış şehit ve gazi kadınlarımızı tiyatral bir sahnede kamuoyuna sunalım istedik” diyerek program hakkında bilgiler verdi.

Ümraniye Belediyesi Ramazan etkinlikleri hakkında da bilgiler veren Başkan Hasan Can, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Ağustos ayında açmayı planladığı Ümraniye- Üsküdar-Çekmeköy Metrosu bağlantıları hakkında da bilgiler verdi. Başkan Hasan Can, Meslek Edindirme Kurslarında kadınların hazırladıkları ürünlerin 20 Mayıs’a kadar Ümraniye Belediyesi Ramazan Etkinlik alanında sergide olacağının bilgisini de vererek, Dünya Çevre Günü etkinliğinin 18 Mayıs Perşembe günü yapılacağını söyledi ve sözlerine son verdi.

Canlı yayın programı sonrası TGRT TV Genel Yayın Yönetmenliği görevine yeni gelen Ercan Seki’yi ziyaret eden Başkan Hasan Can, Seki’ye yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette Başkan Hasan Can’a Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan eşlik etti.

Tarih : 17 Mayıs 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari