PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Sabahat Kızıltan’ın Cenaze Törenine Katıldı Başkan Hasan Can Sabahat Kızıltan'ın Cenaze Törenine Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Zeki Bostancı ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdiresi Tuba Kızıltan’ın Kayınvalideleri Sabahat Kızıltan’ın cenaze namazına katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Zeki Bostancı ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdiresi Tuba Kızıltan’ın Kayınvalideleri Sabahat Kızıltan’ın cenaze namazına katıldı.

Valide Sultan Pereste Hatun Mecidiyeköy Merkez Camii’nde gerçekleşen cenaze törenine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediyesi Birim Müdürleri ve Merhume Sabahat Kızıltan’ın yakınları katıldı.

Başkan Hasan Can, cenazede Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Zeki Bostancı ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdire Tuba Kızıltan başta olmak üzere Merhume Sabahat Kızıltan’ın tüm yakınlarına sabırlar dileyerek; Merhume’ye de Allah’tan rahmet diledi.

Tarih : 26 Aralık 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari