PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalarında Meyveli Bahçe Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalarında Meyveli Bahçe Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyemizin Ümraniye Müftülüğü ile birlikte organize ettiği Sabah Namazı Buluşmaları, bu hafta Meyveli Bahçe Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyemizin Ümraniye Müftülüğü ile birlikte organize ettiği Sabah Namazı Buluşmaları, bu hafta Meyveli Bahçe Camii’nde gerçekleşti. 

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye İlçe Müftü Vekili Müslüm Yıldırım, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Cemali Ergül ve Ümraniye Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.    

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bir konuşma gerçekleştirerek, “Rabbim kıldığımız sabah namazımızı kabul eylesin. Camilerin süsü cemaatidir” diyerek cemaatle namaz kılmanın önemine değindi. Konuşmasında gençleri hedef alan tehlikelerden bahseden Başkan Hasan Can, “Gençlerimize sahip çıkalım çünkü onlar bizim geleceğimiz. Rabbim geleceğimizi aydınlık eylesin, birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi korusun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.   

Sabah Namazının ardından Ümraniye Belediyesi vatandaşlara çorba ikram etti. İkramlar sonrasında Başkan Hasan Can, camii cemaatiyle çay içip sohbet etti. 

 

Tarih : 03 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari