PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında Ömer Faruk Darende Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında Ömer Faruk Darende Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğünün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Esenkent Mahallesi’ndeki Ömer Faruk Darende Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğünün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta  Esenkent Mahallesi’ndeki Ömer Faruk Darende Camii’nde gerçekleşti.  

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra ve Ümraniye Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.    

Namaz sonrasında Ümraniye Müftüsü Muharrem Gül kısa bir selamlama konuşma yaparak, camilerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür etti.  

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Sabah Namazı programında gerçekleştirdiği konuşmada birlik ve beraberliğin önemine değindi. Başkan Hasan Can, “Senelerdir sabah namazı buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Rabbim kıldığımız sabah namazlarımızı kabul eylesin, günümüz hayır olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.  

Sabah Namazının sonrasında verilen ikramların ardından Başkan Hasan Can, camii cemaatiyle çay içip sohbet etti.


Tarih : 03 Şubat 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari