PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında Hz. Hasan Hüseyin Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında Hz. Hasan Hüseyin Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğünün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Adem Yavuz Mahallesi’ndeki Hz. Hasan Hüseyin Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğünün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Adem Yavuz Mahallesi’ndeki Hz. Hasan Hüseyin Camii’nde gerçekleşti.  

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra ve Ümraniye İlçe Müftü Vekili Müslüm Yıldırım, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.    

Namaz sonrasında Ümraniye İlçe Müftü Vekili Müslüm Yıldırım kısa bir selamlama konuşma yaparak, camilerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür etti.  

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; kısa bir konuşma gerçekleştirerek, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Konuşmasını sürdüren Başkan Hasan Can, “Senelerdir sabah namazı buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Rabbim kıldığımız sabah namazlarımızı kabul eylesin, günümüz hayır olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.  

Sabah Namazının sonrasında verilen ikramların ardından Başkan Hasan Can, camii cemaatiyle çay içip sohbet etti.

 

Tarih : 20 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari