PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında İmam-ı Şafii Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında İmam-ı Şafii Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Cemil Meriç Mahallesi’ndeki İmam-ı Şafii Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Cemil Meriç Mahallesi’ndeki İmam-ı Şafii Camii’nde gerçekleşti. 

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra ve AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Özdemir ve Cemali Ergül, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.   

Namaz sonrasında Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül kısa bir selamlama konuşma yaparak, camilerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür etti. 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; kısa bir konuşma gerçekleştirerek, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Konuşmasını sürdüren Başkan Hasan Can, “Senelerdir sabah namazı buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Rabbim kıldığımız sabah namazlarımızı kabul eylesin. Günümüz hayır olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Sabah Namazının sonrasında verilen ikramların ardından Başkan Hasan Can, camii cemaatiyle çay içip sohbet etti.

 

Tarih : 06 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari