PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında Son Durak Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Sabah Namazı Buluşmalarında Son Durak Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta İstiklal Mahallesi’ndeki Son Durak Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta İstiklal Mahallesi’ndeki Son Durak Camii’nde gerçekleşti.

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

Namaz sonrasında Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül kısa bir selamlama konuşma yaparak, ilçedeki camilere desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Sabah namazının cemaatle kılınmasının öneminden bahsederek konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Türkiye’nin tüm mazlumların umudu olduğunu hatırlattı ve Suriyeli Mülteciler ve dünyadaki tüm Müslümanlara değindi. “Rabbim bizleri sahip olduklarımızın kadrini kıymetini bilenlerden eylesin” diyerek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, “Allah kıldığımız namazlarımızı kabul eylesin” diyerek konuşmasını bitirdi.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu kısa bir konuşma yaparak, sabah namazlarında cemaatle bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Rabbim kimseyi vatansız bırakmasın” dedi.

Sabah Namazının ardından Ümraniye Belediyesi vatandaşlara çorba ikram etti.

 

Tarih : 02 Aralık 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari