PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Öğrencilerle Bayrak Töreninde Buluştu Başkan Hasan Can, Öğrencilerle Bayrak Töreninde Buluştu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki öğrencilerle her fırsatta bir araya geliyor. Bu kapsamda Ümraniye Lisesi’ndeki Bayrak Töreni’ne katılan Başkan Hasan Can, öğrencilere hitap etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki öğrencilerle her fırsatta bir araya geliyor. Bu kapsamda Ümraniye Lisesi’ndeki Bayrak Töreni’ne katılan Başkan Hasan Can, öğrencilere hitap etti.

Ümraniye Lisesi’ndeki Bayrak Töreni’ne Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ve Cemali Ergül, Ümraniye Lisesi Müdürü Hilmi Özcan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Ümraniye Lisesi Müdürü Hilmi Özcan’ın selamlama ve teşekkür konuşmasıyla başlayan programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, çocuk ve gençlerin eğitiminin ülkenin ve milletin geleceği açısından öneminden bahsederek, okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür ederek öğrencilere başarılar diledi.

Programda gençlere hitap eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Bu yıllar önümüzdeki senelerde yaşayacağınız başarılar için çalışma ve gayret zamanı. Ben bu yolda hepinize başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin, hepinize nice güzel yıllarda nice güzel başarılar nasip etsin” dedi. “Siz şu an tarihe tanıklık ediyorsunuz. Bugün yaşadıklarımız 100 yıl sonra önemli olacak evet, ancak bizim bugün yaşadıklarımız Türkiye’nin dönüm noktalarından biridir, bugün yaşadığımız, tarihten beri yapılmaya çalışılan olaylara karşı güçlü Türkiye’nin ‘Dur!’ demesi hadisesidir” diyen Başkan Hasan Can, öğrencilere millî birlik ve beraberliğin; misak-ı millî sınırları ve korunmasının öneminden bahsetti.

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından tören son buldu.

 

Tarih : 09 Ekim 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari