PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Moderatör Sabah Programının Canlı Yayın Konuğu Oldu Başkan Hasan Can Moderatör Sabah Programının Canlı Yayın Konuğu Oldu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 24 TV’ de canlı olarak yayınlanan Moderatör Sabah programına Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkez’inden bağlandı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 24 TV’ de canlı olarak yayınlanan Moderatör Sabah programına Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nden bağlandı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nden Moderatör Sabah programına canlı bağlanarak, referandumla ilgili konuştu. “Bu memleketin yıllardan beri çektiği sıkıntıların ilki istikrarsızlıktır” diyerek sözlerine başlayan Başkan Hasan Can, “İstikrarsızlık ekonomik zafiyeti ve yatırımların azalmasını getirir” dedi. “Geçmişe baktığımızda Türkiye ne zaman büyüdüyse istikrarlı hükümet dönemlerine rast gelmiştir. Ekonomi, refah ve halkın mutluluğu için, en önemlisi içinde bulunduğumuz durumda üzerimize saldıran düşmanlara karşı çok güçlü ve istikrarlı iktidarlara ihtiyacımız var” dedi.

Başkan Hasan Can: “Bugün 2B Alanlarıyla Alakalı Bir Bayram Günüdür”

“Bugün, Kazımkarabekir, Dumlupınar, Elmalıkent, Topağacı, Hekimbaşı ve İnkılap mahallelerinde kalan 2B alanlarının 1/5000’lik planları İBB meclisinden geçmiş olacak inşallah” diyen Başkan Hasan Can, “Birkaç ay içinde imzalanıp bize gelecek ve bizde 1/1000’lik planları hazırlanacak, bizim meclisimizden geçmesinin ardından İBB meclisinden tekrar geçecek. Önümüzdeki sonbahardan itibaren bu saymış olduğum mahallelere inşallah inşaat ruhsatı vereceğiz” dedi.

Başkan Hasan Can: “Dudullu bölgesine ait 10 mahallemizde de 3.000 parsel 2B alanı bulunuyor. Onların da havza bölgesi olması sebebiyle farklı özellikleri var. Bu alanlar için de, Çevre ve Şehircilik Bakanlığıyla birlikte bir plan yapacağız inşallah” dedi.

Başkan Hasan Can son olarak, İstanbul Finans Merkezi’nin İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın ifadeleriyle, önümüzdeki 29 Ağustos’a kadar açılmasının planlandığını söyledi.

 

 

 

Tarih : 17 Şubat 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari