PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Mahalle Tespit Çalışmalarını Değerlendirmek İçin Belediye Personeli İle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Mahalle Tespit Çalışmalarını Değerlendirmek İçin Belediye Personeli İle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesinde, Başkan Hasan Can’ın başkanlığında yapılan Mahalle Tespit Çalışmaları değerlendirildi. Bu kapsamda gerçekleşen değerlendirme toplantısında Başkan Hasan Can, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında belediye personeline bilgi verdi.

Ümraniye Belediyesinde, Başkan Hasan Can’ın başkanlığında yapılan Mahalle Tespit Çalışmaları değerlendirildi. Bu kapsamda gerçekleşen değerlendirme toplantısında Başkan Hasan Can, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında  belediye personeline  bilgi verdi.

Ümraniye Belediyesi, her yıl düzenli olarak sokak, kaldırım ve yol durumunun fiziki olarak tespitinin yanı sıra; ilçedeki haneleri dolaşarak vatandaşların belediyeden beklentilerini, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi vererek, Mahalle Tespit Çalışması yapıyor. Bu kapsamda Meclis Salonu’nda gerçekleşen değerlendirme toplantısına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Cemali Ergül, Mesut Özdemir ve birim müdürleri ile belediye personeli katıldı.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Yaptığınız çalışmalar, birebir insanlarla temasa geçmek, doğrudan vatandaşın taleplerini dinlemek, ileteceğiniz mesajları doğrudan iletmek gibi önemli bir fonksiyon icra ediyor. Belediyecilik adına iyi bir hizmet yaptınız. Ben her birinize yapmış olduğunuz bu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki sonbahar itibariyle çalışmalarımız tekrar devam edecektir.” dedi.

Toplantının sonunda Başkan Hasan Can personelin görüşlerini dinleyerek gelen soruları yanıtladı.

 

Tarih : 29 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari