PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Madenler Mahalle Muhtarlığı ve Çankırı Derneğini Ziyaret Etti Başkan Hasan Can Madenler Mahalle Muhtarlığı ve Çankırı Derneğini Ziyaret Etti
Başkan Hasan Can, Madenler Mahalle Muhtarı Kadir Demir ve Çankırı İli Kurşunlu İlçesi Demirciören Köyü Derneğini ziyaret etti.

Başkan Hasan Can, Madenler Mahalle Muhtarı Kadir Demir ve Çankırı İli Kurşunlu İlçesi Demirciören Köyü Derneğini ziyaret etti.

AK Parti tüzüğü gereği 3. dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Başkan Hasan Can, Madenler Mahalle Muhtarı Kadir Demir’e ve Çankırı Derneğine veda ziyaretinde bulundu. Başkan Hasan Can Madenler Mahalle Muhtarlığının ardından Çankırı İli Kurşunlu İlçesi Demirciören Köyü Derneğini de ziyaret ederek dernek çalışanlarına kolaylıklar diledi. Madenler Mahalle Muhtarı ve Çankırı dernek üyeleri; Ümraniye Belediye Başkan Hasan Can’a katkı ve desteklerinin yanı sıra, Ümraniye’yi İstanbul’un gözde merkezlerinden biri haline getirdiği için teşekkür ettiler.

Gerçekleşen ziyaretlerde Başkan Hasan Can’a; AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu da eşlik etti.

Tarih : 25 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari