PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can “Kuruluşundan Bugüne AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Dava Arkadaşlarımızla Buluşma” Programına Katıldı Başkan Hasan Can “Kuruluşundan Bugüne AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Dava Arkadaşlarımızla Buluşma” Programına Katıldı
Başkan Hasan Can; Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayında gerçekleşen “Kuruluşundan Bugüne AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Dava Arkadaşlarımızla Buluşma” programına katıldı.

Başkan Hasan Can; Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayında gerçekleşen “Kuruluşundan Bugüne AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Dava Arkadaşlarımızla Buluşma” programına katıldı.

Gerçekleşen programda Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatma Zehra Şener, AK Parti İstanbul İl Gözlemcisi Elif Şahin Keleş, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, AK Parti Ümraniye  İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye  İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti Ümraniye Mahalle Başkanları ve kuruluşundan bugüne AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı’nda görev yapan tüm dava neferleri bulundu.

Programda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, “Ümraniye olarak biz; 17-18 gündür sahaya inmiş bulunuyoruz. Ümraniye’mizde çalışmalarımız, programlarımız devam ediyor. Bu noktada herkese büyük görevler düşüyor. Ben 3 dönemdir görevini alnının akıyla yapan Başkanımız Hasan Can’a teşekkür ediyorum. 31 Mart’tan sonra yapmış olduğumuz çalışmalarımızla inşallah bayrağı devralacak İsmet Yıldırım Bey’e adaylığının hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, “Hepinizi sevgiyle saygıyla muhabbetle selamlıyorum. 31 Mart 2019’dan itibaren bu yolculukta sizlerle beraber olmak istiyoruz. Her konuda siz değerli yol arkadaşlarımızla istişare hâlinde olacağız. Bize düşen bu kutlu ve büyük görevi layıkıyla yerine getirmektir. Bu salonda bulunan veya bulunmayan, teşkilatımızda görev almış herkesi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Başkan Hasan Can: “Siyaset, Millete Memlekete Hizmet Etme Sanatıdır”

Programda gerçekleştirdiği konuşmasında Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “Siyaset, millete memlekete hizmet etme sanatıdır. Siyasetin sadece bir mevkisi, bir makamı yoktur. Biz kendimizi bildik bileli siyasetin içinde olduk. Rabbim bize, lise yıllarından bu yana millete hizmet etmeyi nasip etti. Elimizdeki imkânlarla yapılması mümkün olup da yapılmayan bir iş kalmasın diye uğraştık. Bu şehri bir kasabadan, İstanbul’un en çok aranan, en gözde ilçelerinden birisi hâline getirdik. 15 yılda sizlerle beraber çok önemli işler yaptık. Yaptığımız her işi, doğru olduğuna inanarak yaptık. 15 yıllık süre boyunca gönül belediyeciliği bizim birinci prensibimiz oldu. Altyapıdan üstyapıya birçok hizmeti yapmak nasip oldu. Bizi en çok mutlu eden ise garip gurebanın dualarıdır. Bugün bir görev değişimi noktasına geldik. 15 yıl önce bu görevi nasıl saf, temiz bir şekilde aldıysak, 15 yıl sonra da bu görevi aynı saflık ve temizlikle Cumhurbaşkanımıza iade etmenin hazzını ve lezzetini yaşıyoruz. İnşallah 15 yıldır onur ve şerefle yürüttüğümüz bu görev, 31 Mart itibariye İsmet Yıldırım Bey’e aynı onur ve şerefle teslim edeceğiz” dedi. Başkan Hasan Can, “Değerli kardeşlerim sizlerle beraber 15 sene yol yürüdük. Siyaset bir vefa işidir. Sizlerle çok güzel günler geçirdik. Ömrümüz yettiği sürece buradayız. Bu hizmetin içinde bulunmaya gayret edeceğiz. Bu bizim inancımızın bize yüklediği bir yükümlülük, bir sorumluluktur. Bugüne kadar bizimle yol yürüyen tüm çalışma ve teşkilat mensubu arkadaşlarıma şükran borçluyum. Allah hepinizden razı olsun, yüzümüzü yere baktırmadınız. Hamdü senalar olsun sıfır hata ile bugünlere gelmiş bir belediyeyiz. Rabbime, kanunlara, milletimize ve partimize karşı veremeyeceğimiz bir hesap olmasın diyerek çalıştık. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında bir ve birlik olmalıyız. Allah hepinizden razı olsun. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Yolumuz açık olsun” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Programda AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan da bir konuşma gerçekleştirerek; “Ümraniye’deki değişimi ve dönüşümü yakından takip eden birisiyim. Ben özellikle Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can’a ve ekibine, ayrıca teşkilatımızda bugüne kadar görev almış ve aktif olarak görevde olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Ümraniye’mizi daha iyi yerlere getirmek için samimiyet, gayret ve tevazu ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Programın sonundan protokol ve tüm katılımcılar bir önceki gün Fenerbahçe’yi mağlup eden Ümraniyespor’u başarısından dolayı tebrik ettiler.

Tarih : 18 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari